Skip to content →

Piękna skóra to podstawa. Podkłady Catrice

Niezwykle ważnym elementem w wyglądzie jest nasza skóra. Na nic zda się rewelacyjny makijaż oczu i ust, jeżeli twarz będzie poszarzała, pokryta wypryskami i niedoskonałościami. Wiele kultur stawia przede wszystkim na piękną skórę, co jest między innymi podstawą w azjatyckim podejściu do pielęgnacji twarzy. Przede wszystkim skóra powinna zostać dogłębnie, najlepiej wieloetapowo oczyszczona. Następnie powinno się wybrać możliwie jak najjaśniejszy podkład, a w tym przychodzą nam z pomocą produkty firmy Catrice, które można nabyć tutaj (kliknij tutaj)

Catrice – niemiecka solidność

Catrice to niemiecka solidność i jakość, którą polubią wszystkie koiety, które zdecydują się na produkty z tej firmy. Jej zaletą jest bardzo obszerny asortyment w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu nie będzie problemu z dobraniem kosmetyków do naturalnego koloru skóry. Firma posiada innowacyjne produkty oparte na aktualnych trendach i nowoczesnych formułach, bezpiecznych i przebadanych dermatologicznie. Warto dodać, że to jedna z marek, która nie testuje swoich wyrobów na zwierzętach, dzięki czemu ogranicza cierpienia niewinnych żyjątek.

 

CATRICE HD LIQUID COVERAGE 010 LIGHT BEIGE DŁUGOTRWAŁY PODKŁAD KRYJĄCY (kliknij tutaj)

To jedna z propozycji firmy Catrice. Podkład ma niezwykle lekką konsystencję, a dzięki pigmentowi zawartemu w jej składzie zapewnia doskonałe, naturalne krycie, bez efektu maski na twarzy. Jego głównym atutem jest zniwelowanie błyszczącej się cery, nadanie pięknego, zdrowego wyglądu, a jednocześnie zmatowienie. Dzięki technologii HD pigmenty zawarte w podkładzie odbijają światło, które powoduje, że skóra wygląda na wygładzoną. Dzięki pipetce dołączonej do produktu aplikacja stała się dziecinnie łatwa.

CATRICE LIQUID CAMOUFLAGE KOREKTOR W PŁYNIE 010 PORCELAIN (kliknij tutaj)

To kolejna propozycja od firmy Catrice, która pomoże uzyskać nam piękną, zdrowo wyglądającą skórę. Efekt utrzymuje się aż do 24 godzin. Lekka formuła, podobnie jak w propozycji powyżej jest niezwykle przyjemna dla skóry, a co najważniejsze, nie zapycha jej.

Published in Blog

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *